GIRONA FC / EQUIPS / FILIALS I FUTBOL BASE

Equips de futbol base del Girona FC

CF PERALADA

GIANNI - RICHY - NACHO RUÍZ - CHELE - PAU RIBAS - VALLHO - ESTELLÉS - SERGI ÀLAMO - PABLO CARBONELL -VÍCTOR ALONSO - JORGE MARTA - TRAORÉ - MARC CARBÓ - DAVID SERRANO - JAVI SÁNCHEZ - BONIQUET -DRAMAN - KEITA - CORO - CESC - VALENTÍN -

Entrenador: ARNAU SALA - Segon Entrenador: XAVI PUNSÍ - Delegat: XEVI GERONÈS Preparador Físic: MARTÍ CARRERA - Entrenador de Porters: JORDI VEGAS Fisioterapeutes: ESTER RUIZ - DANI GARCÍA

GIRONA FC "B"

POL AGUSTÍ BLANCH - MARCEL JULIAN LIZAK - GENÍS BALAGUER ROMERO - ÒSCAR FERNÁNDEZ BAYÓN – CARLES GALLARDO SAURINA - RAÚL GARCÍA ARENAS - SERGI ABAD LUQUE - MOHAMMED FARAJ ABDULLA ALRAWAHI -JUAN CRUZ SOTTO BERRIEL - POL ROS BARRERA - MARIO JIMÉNEZ GARCÍA - SERGIO CLEN MENDOZA ESPINDOLA -MARC GUILANA ASPAR - SERGIO GONZÁLEZ GONZÁLEZ - MARC HERVÍAS FERRER - MARC BECH RODRIGUEZ – JAUME SOLÉ CANTO - KARIM DIALLO BOADAS - ISMAEL KAM TRAORÉ - JOSEP SOLER BARNOSELL - NAHUEL ARROYO MAZORRA - FERRAN LOPEZ VALL - SAMUEL OBENG GYABAA - ÈRIC DÍAZ PUJADAS

Entrenador: JAVIER GARCÍA - Segon Entrenador: MARC CASTELLSAGUÉ - Delegat: LLUÍS FORROY Preparador Físic: GERARD BOFILL - Fisioterapeuta: MARTÍ MORENO - Utiller: GERARD MARTÍN

JUVENIL A

ALBERTO ROMÁN RUIZ - PAU ROSELL ONTAÑÓN - GUILLEM RODRIGUEZ MARTÍNEZ - MARC CRESPO AGELL - ÀLEX CASTELLÓ BRAVO- ELOI BLANES LÓPEZ - ROGER CUNILL MACIÀ - CARLES TORRENTS DA SILVA - DAMIÀ VIADER MATEO - ÀLEX SOLER GARCÍA - POLBLAY CADANET - SERGI CABALLERO MATEO - ÈRIC TORRES RODRÍGUEZ - ALEIX ARENAS GUILLEN - WERICK MACIEL CAETANO DE OLIVEIRA - CARLES PUIG CASANOVAS - IGNASI NAVARRO GOMIS - LLORENÇ GENESCA GONZÁLEZ - MANUEL ALEJANDRO MEJIA MATAMOROS - RODRIGO HERNANDO ORTE - DANI RUVIROLA PUJOL

Entrenador: ÀLEX MARSAL - Segon Entrenador: GERMÁN RODRIGUEZ - Delegat: DAVID FONT Preparador Físic: IÑAKI CODINACH - Fisioterapeuta: KEVIN STIRLING - Utiller: GREGORIO BENJUMEA

JUVENIL B

ADRIÀ COLLET SALLARES - ALBERT HERNÀNDEZ PUIG - ALBERT TORRA CODINA - ALEJANDRO COBOS GALLEGO - ÀLEX ALAVES MORERA - BIEL PLA MATEU - CARLES TAYEDA SIBINA - DANIEL GOMEZ FERRANDEZ - GUILLEM ESCARABILL RUIZ - IGNACIO JUAN LOPEZ - JAUME JUANHUIX RIERA - JOFRE CHERTA CLARA - JULI BERENGUER CRUSELLAS - KRISTIYAN DIMITROV ROSENOV -MARC AVILA I RODRIGUEZ - MARWAN EL HAYADI BENOMAR - PAU RESTA TELL - POL MUNIESA MASSÓ - RAMON BLANCO GARCÍA -RAÚL ALVAREZ CASTELLANOS - TONI GAMELL SIEIRA - VALERY FERNÁNDEZ ESTRADA - ALLAL EL IDRISSI SIYAHI

Entrenador: ALBERT GARCÍA - Segon Entrenador: XAVIER MARTINEZ - Delegat: JOSEP MANEL BARNÉS Preparador Físic: FRANCESC DUCH - Fisioterapeuta: DAVID ROCA

JUVENIL C

ABEL MAS ROMA - GERARD ASPARÓ HUIX - DARÍO YÁÑEZ ALABART - ADRIÀ BASSOLS BOSCH - AITOR MARTÍNEZ LÓPEZ – ÓSCAR ANTONIO PEDROZA - FOAD BEN AZUZ - GIAN ELIAN PANZA TELIZ - PAU BESALÚ PUJOL - MIGUEL FLORES NOVOA - IVAN AMOEDO HERVÁS - PEP PIANY CAPARRÓS - JAVI GARCÍA FERNÁNDEZ - ORIOL PUIG TERUEL - ROGER TORRES LINARES - ALBERT CANTERO CARMONA - MARC GRAU AGUILERA - DANI PADILLA JIMÉNEZ - ARNAU ROMERO PARÉS - KEVIN MORENO DIAZ

Entrenador: DAVID CERRO - Segon Entrenador: MARC GÁLVEZ - Delegat: MARC PUIGDEMONT - Prep. Físic: DANIEL GARCÍA

CADET A

AARON REINON DELGADO - ADRIÁN GUERRERO AGUILAR - AITOR REINON DELGADO - ALEJANDRO SANCHEZ GALLARDO – ALEXIS GARCÍA POZO - ÁNGEL BLANCO PARRAS FRUTOS - ARNAU VILAMITJANA I CIURANA - DIMAS LUNA I SALINAS - GENÍS CARGOL SALA - GERARD POUGET FLORIDO - HASSAN LAARI CARRET - IGNASI GOMEZ PUIG - ILIAS CHAIRA - JOEL CASADO VELASCO -JOSEP RAMON MASLLORENS DORIA - MAMADOUALFHA DIALLO BA - MATEO ENRIQUEZ LUNA - NOAH-JOHN COOKE VERDAGUER -ORIOL MARTELES PEIRÓ - PAU FORTUNY BARCELÓ - TIDJIANE DIAWARA - ZAKARIA EL IDRISSI DAOUDI

Entrenador: ANTONIO RIVERA - Segon Entrenador: VICTOR CEREZO Delegat: ÁNGEL ALAMEDA - Fisioterapeuta: NEREA ÁLVAREZ

                                                                                                                                                                                                                                                        

CADET B

ABEL QUIÑONES PEREZ - ADRIÀ MENDEZ GOMEZ - ALEXIS GUITIERREZ BASSAS - ALVARO MAYORGAS COCA - ARNAU PLANAS I DJUKLJAN - BIEL PARTEARROYO GALLARDO - DAVID CARRERAS MERINO - DAWDA CAMARA SANHARE - ERIC CALLIS TORRENT -FRANCISCO CANULLAN PEREZ - GENIS CHAVEZ FORMENTI - GERARD RUBIO VELASCO - GUILLERMO CARRETERO GARCÍA - IVÁN PEREZI VILCHES - JOAN PAYAN I PUJOL - MAMADOU DIALLO NDOYE - MARC GAROLERA ARMENGOL - MARTÍ GAYOLA ANGLADA – NICOLÁS BAÑERAS HEREDIA - RAÚL MARTINEZ SANCHEZ - ROGER CORIS BELL-LLOCH - XAVIER POZAS SOTO

Entrenador: LLUIS ROMERO - Segon Entrenador: FRANCESC LÓPEZ - Delegat: CARLES BOADA

INFANTIL A

ALBERT GRAU BOSCH - ALEIX BENAVENTE LLOVERAS - ALEIX GRABULOSA CASTELL - ÀLEX BALDRICH MARTIN - ÀLEX BENAIGES I CARBÓ - ARNAU CONGOST VICENS - ARNAU GIRGAL I RAMOS - BERNAT ABEL COMA - BORJA LA JUSTICIA PALACIN – FERRAN RUIZ MARTÍ - ISAAC SERRA I ARRÚ - JOAN CANET I ARDÈVOL - JORDI MARC, SORIA LUCIO - JORDI SOLE CANTO - MARC MARÍ ALBERTÍ - MARC PERICAY ESTERLINGOT - ORIOL COMAS FEIXAS - ÓSCAR RENÉ UREÑA GARCÍA - RAÚL BLANCO RIVERA – RICARD ARTERO RUIZ - ROBERT ANDREI LUNGU - SULIMANE SOHONA - YASSIR EL HADEG

Entrenador: CARLES POLVILLO - Segon Entrenador: DAVID GONZALEZ - Delegat: ESTEVE FERRIOL

INFANTIL B

ABDOUL SALAM SANGARE - ALEJANDRO MARTIN MATEO LAGE - ÁLVARO DANIEL, RODRIGUEZ MUÑOZ - BIEL VICENS PONSATÍ -GENÍS FORTUNY CASTELLVI - IKER GARCÍA I TORRES - ÍKER NOVA RUIZ - ISAAC VILA XIRGU - IVÁN RODRIGUEZ LOZANO - JORDI BAS FERRAN - JORDI MAGAÑA AUGUET - JOSEP BONILLA I PALMA - LASANA SILLAH TOURAY - MARTÍ LEYVA PERXES - NIL GRAU PASCUAL- ORIOL ROURE VIDAL - PAU DIOUF FERRER - SAIKOU SILLAH - SERGI VEA VIDAL - UNAI HERNANDEZ LORENZO - XAVIER BOSCH TRIADÚ

Entrenador: LLUÍS HERNÁNDEZ - Segon Entrenador: ELIES MARTÍ - Delegat: MANU GARCÍA

ALEVÍ A

ÈRIC BURGOS - JAN TIÑENA - MARÇAL CIURANA - ÒSCAR BLAYA - SIREN DIAO - ALBERT PERTEGÀS - JOSEP ARRUÉ - ALEIX TERMA -FERRAN LUPIAÑEZ - NIL SUÁREZ - GUILLEM ROCA

Entrenador: FRANCESC LÓPEZ - Segon Entrenador: RAÜL COLOMA

ALEVÍ B

NARCÍS GENOHER - JAN TRARRENCHS - POL RODRÍGUEZ - KAI TINO - HUGO CAMPI - JAN ARTACHO - MARC RODRÍGUEZ – AMADOU BALDE - LIAM BALL - NIL DOMINGO - ÈRIC CUENCA - ORIOL CASTILLEJO

Entrenador: JOEL PAGÈS ORTIZ - Segon Entrenador: XAVI PRUNÉS

 

ALEVÍ C

ÀLEX FLORES - GUILLEM CASADEMONT - IKER RECHE - POL SOLER - MARTÍ BOFILL - JOSÉ NOTARIO - MIQUEL PLÀ - POL CUBERO -JAN MONTES - MARC RÍO - ALEJANDRO TURA -

Entrenador: DAVID GONZÁLEZ

 

ALEVÍ D

ABACBOR IBAÑEZ - SERGI LÓPEZ - XAVI GIRALT - MARTÍ PUIGBERT - ROGER CORTÉS - MARC GARCÍA - ANIOL LÓPEZ – POL ROMERO - DÍDAC FALGAS - AHMED UTASI - GUILLEM HERNÁNDEZ –

Entrenador: VÍCTOR CEREZO - Segon Entrenador: KILIAN SORS

 

 

BENJAMÍ A

GUILLEM RUIZ - NUHA SAHO - PAU CUBARSI - ITZEL COLOCHO - DÍDAC BAGUERIA - HUGO RODRÍGUEZ - JULEN SALAMERO -VINCENT PEMBERTON - PAU JORQUERA - MARÇAL FOREST

Entrenador: MANU GARCÍA - Segon Entrenador: DAVID ANTÓ

 

BENJAMÍ B

IAN FONT - BERNAT SALA - AITOR FERNÁNDEZ - MIQUEL NIETO - ROGER PUIG - JOEL MARTÍN - MARC CARRERAS - EDUARDIGLESIAS - ÈRIC TEJADA - GABRIEL RUEDA - CARLES RENTERO - PAU PIOVAN

Entrenador: MIQUEL FONT - Segon Entrenador: MARC FOIX

 

BENJAMÍ C

ROGER RIBÓ - POL JIMÉNEZ - ÒSCAR ZIANI - IZAN JIMÉNEZ - MARC GIMENO - IKER COTANO - AITOR AGUADO - NIL VICENS -DANIEL PÉREZ - LAU GONZÁLEZ

Entrenador: BORJA CABALLERO - Segon Entrenador: NIL PAGÈS

BENJAMÍ D

MARC TOMÀS - PERE POUS - ROGER SANS - ORIOL BOADA MASÓ - JOAQUIM LUPIAÑEZ - NIL PLANAGUMÀ - TCHERNO BALDE -GERARD RAMÍREZ - JUAN JOSÉ - NIL TEIXIDOR - ALEX GRACIÁN

Entrenador: GERARD LEÓN - Segon Entrenador: SERGI MARTÍNEZ

PREBENJAMÍ A

BIEL COLL - ÀLEX DAZA - HUGO JARA - ADRIÀ BRAVO - MATEU GOU - BIEL ÀLAMO - ADRIÀ PÉREZ - JOEL PONT - ORIOL LÓPEZ -GIL SERRA

Entrenador: BERNAT DOMINGO - Segon Entrenador: TONI ROSAS

GIRONA FC / Agenda primer equip

25 FEB

18:00H · Estadio Municipal de Anduva

Partit

Jornada27 CD Mirandés - Girona FC

Veure agenda