NOTICIES

Horaris dels partits que aquest cap de setmana juguen tots els equips del Girona

El primer equip rep l'Eibar (dissabte 13:00), el Peralada s'enfrontarà al Villarreal B (diumenge 12:00), el Girona C rep el Llagostera B a Fornells (dissabte 18:30) i l'infantil A juga a Vilablareix contra el FC Barcelona (dissabte 17:30)

Tornar

04/10/2018 19:36

Dissabte 6 d’octubre

BENJAMÍ PRIMERA DIVISIÓ

10:00 GIRONA F.C. "C" - SANT PONÇ AT. "A"                                      TORRES DE PALAU

BENJAMÍ PREFERENT

10:00 GIRONA, F.C. "B" - FIGUERES, U.E. "A"                                       TORRES DE PALAU

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ

09:30 ESCOLA F. GIRONES-SABAT "C" - GIRONA, F.C. "C"                GERMANS SÀBAT

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ

11:30 GIRONA, F.C. "D" - ESCOLA F. VIDRERENCA, C. "A"                TORRES DE PALAU

ALEVÍ PREFERENT

11:30 GIRONA, F.C. "A" - FIGUERES, U.E. "B"                                        TORRES DE PALAU

ALEVÍ PREFERENT

15:00 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C. "A" - GIRONA, F.C. "B"           BOSC DE TOSCA

DIVISIÓ HONOR INFANTIL, GRUP 1

17:30 GIRONA, F.C. "A" - BARCELONA, F.C. "A"                                      TORRES DE PALAU

PREFERENT INFANTIL, GRUP 2

18:00 MOLLET U.E.,CF. "A" - GIRONA, F.C. "B"                                     GERMANS GONZALVO

CADET DIVISIÓ HONOR, GRUP 1

12:30 SEGRE, AT. "A" - GIRONA, F.C. "A"                                                RAMON FARRÚS

CADET PREFERENT, GRUP 2

15:30 GIRONA, F.C. "B" - QUART, U.E. "A"                                             TORRES DE PALAU

PREFERENT JUVENILS, GRUP 4               

18:15 MARTINENC, F.C. "A" - GIRONA, F.C. "C"                                  CEM GUINARDÓ

PRIMERA CATALANA, GRUP 1

18:30 GIRONA, F.C. "B" - LLAGOSTERA, U.E. "B"                                JOAN BUSÓ (FORNELLS)

PRIMERA DIVISIÓ

13:00 GIRONA, F.C. - SD EIBAR                                                            MONTILIVI                                                                    

 

Diumenge 7 d’octubre

BENJAMÍ PRIMERA DIVISIÓ

09:30 QUART, U.E. "C" - GIRONA, F.C. "D"                                          GAUDENCI SALLÉS ROMÀ

DIVISIÓ HONOR JUVENIL, GRUP III

17:30 GIRONA, F.C. " A" - CORNELLA, U.D. "A"                                  VILABLAREIX

LLIGA NACIONAL JUVENIL, GRUP 7

15:00 GIRONA, F.C. "B" - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS "A"    VILABLAREIX

SEGONA DIVISIÓ B, GRUP III

12:00 CF PERALADA-GIRONA B – VILLARREAL CF B                      MPAL. DE PERALADA