NOTICIES

Calendari del cap de setmana dels equips del Girona FC

Comencen les lligues del futbol base en bona part de les categories.

Tornar

09/10/2020 15:00

Dissabte 10 d'octubre
JUVENIL DIVISIÓ D'HONOR  
19:15 U.E. FIGUERES "A" - GIRONA, F.C. "A" MUNICIPAL DE VILATENIM
JUVENIL PREFERENT
17:30 GIRONA, F.C. "C" - U.E. MOLLET "A" MPAL. TORRES DE PALAU
CADET PREFERENT 
16:00 FE PALAMÓS "A" - GIRONA, F.C. "B" ZEM JOSEP MASSOT
DIVISIÓ D'HONOR INFANTIL 
15:30 GIRONA, F.C. "A" - U.E. SANT ILDEFONS "A" MPAL. TORRES DE PALAU
INFANTIL PREFERENT 
13:15 ESCOLA F. GIRONÈS-SÀBAT "A" - GIRONA, F.C. "B" MPAL. GERMANS SÀBAT
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ
12:30 GIRONA, F.C. "C" - U.E. FORNELLS "A" MPAL. DE RIUDELLOTS
FUTBOL 7
ALEVÍ PREFERENT
10:00 GIRONA, F.C. "A" - EF SANT FELIU "A" MPAL. TORRES DE PALAU
ALEVÍ PREFERENT
10:00 GIRONA, F.C. "B" - U.D. CASSÀ "A" MPAL. TORRES DE PALAU
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ
10:00 GIRONA, F.C. "C" - C.F. TORELLÓ "A" MPAL. DE RIUDELLOTS
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ
10:00 E.C. GRANOLLERS "A" - GIRONA, F.C. "D" MPAL. DE GRANOLLERS
BENJAMÍ PREFERENT
11:45 F.C. RACING BLANENC "A" - GIRONA, F.C. "A" MPAL. CAN BORRELL
BENJAMÍ PRIMERA DIVISIÓ
11:30 U.E. FORNELLS "B" - GIRONA, F.C. "C" MPAL. JOAN BUSÓ
FEMENÍ
JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ
12:00 A.E. CORNELLÀ TERRI "A" - GIRONA, F.C. "B" MPAL. DE CORNELLÀ
INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ
10:30 A.E. CORNELLÀ TERRI "B" - GIRONA, F.C. "A" MPAL. DE CORNELLÀ
Diumenge 11 d'octubre
LALIGA SMARTBANK
16:00 CD LEGANÉS - GIRONA FC ESTADI DE BUTARQUE
TERCERA DIVISIÓ
18:30 GIRONA, F.C. "B" - U.D. CORNELLÀ "A" ZEM DE VIC
CADET DIVISIÓ D'HONOR
16:00 C.E. EUROPA "A" - GIRONA, F.C. "A" MPAL. NOU SARDENYA
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ
12:00 GIRONA, F.C. "C" -  BEGUR "A" MPAL. DE RIUDELLOTS
FUTBOL 7
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ
10:00 FUNDACIÓ U.E. OLOT "C" - GIRONA, F.C. "C" MPAL. PLA DE BAIX
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ
10.00 FUNDACIÓ U.E. OLOT "D" - GIRONA, F.C. "D" MPAL. PLA DE BAIX
BENJAMÍ PREFERENT
10:00 GIRONA, F.C. "B" - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA "B" MPAL. TORRES DE PALAU
BENJAMÍ PRIMERA DIVISIÓ
10:00 C.E. ANGLÈS "A" - GIRONA, F.C. "C" MPAL. D'ANGLÈS
FEMENÍ
JUVENIL PREFERENT
16:45 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB -GIRONA, "A" CEM DE LA ROCA
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ
10:30 A.E. CORNELLÀ TERRI "A" - GIRONA, F.C. "B" MPAL. DE CORNELLÀ

Agenda primer equip

18 OCT

20:30 Estadio Municipal de Montilivi

Partit

Jornada6 Girona FC - Real Oviedo

Veure agenda