NOTICIES

Horaris dels partits que aquest cap de setmana juguen els equips del Girona

El Peralada-Girona B juga contra el Teruel diumenge a les 16h. a Peralada i el Cadet A jugarà dissabte contra l'Espanyol a Torres de Palau a les 15:30h.

Tornar

14/03/2019 10:00

 
Divendres 15 de març
INFANTIL A (FEMENÍ)
19:30 CORNELLÀ DE TERRI-GIRONA CORNELLÀ DE TERRI
Dissabte 16 de març
PRIMERA DIVISIÓ
20:45 CD LEGANÉS-GIRONA FC ESTADI DE BUTARQUE
PREFERENT INFANTIL, GRUP 2
13:30 GIRONA, F.C. "B" - BANYOLES, C.E. "A" TORRES DE PALAU
DIVISIÓ HONOR CADET, GRUP 1
15:30 GIRONA, F.C. "A" - ESPANYOL, R.C.D. "A" TORRES DE PALAU
PREFERENT CADET, GRUP 2
16:00 FE OLOT "A" - GIRONA, F.C. "B" MPAL. PLA DE BAIX
LLIGA NACIONAL JUVENIL, GRUP 7
16:30 ESCOLA F. MATARO C.E. "A" - GIRONA, F.C. "B" MPAL. DEL CENTENARI
DIVISIÓ HONOR JUVENIL, GRUP III
17:30 PENYA ARRABAL - GIRONA, F.C. " A" MPAL. TONI TATXA
PREFERENT JUVENILS, GRUP 4
17:30 GIRONA, F.C. "C" - HORTA, U.AT. "A" TORRES DE PALAU
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ
10:00 GIRONA, F.C. "C" - CRISTINENC C.E. "B" TORRES DE PALAU
BENJAMÍ PREFERENT
10:00 GIRONA, F.C. "A" - TORELLO, C.F. "A" TORRES DE PALAU
PREBENJAMÍ
11:30 ESCOLA F. VIDRERENCA, C. "A"- GIRONA, F.C. "A" MPAL. ZEM VIDRERES
JUVENIL A (FEMENÍ)
11:30 GIRONA-IGUALADA TORRES DE PALAU
Diumenge 17 de març
SEGONA B
16:00 PERALADA GIRONA B-TERUEL MPAL. PERALADA
DIVISIÓ HONOR INFANTIL, GRUP 1
10:30 GRANOLLERS, E.C. "A" - GIRONA, F.C. "A" MPAL. GRANOLLERS
PRIMERA CATALANA, GRUP 1
12:00  AT. DE MONTCADA,U.E. "A" - GIRONA, F.C. "B" MPAL. ST. JOAN
BENJAMÍ PRIMERA DIVISIÓ
10:30 SARRIA TER, C.F. "B" - GIRONA, F.C. "D" MPAL. DE LA RASA
BENJAMÍ PREFERENT
11:00 QUART, U.E. "A" - GIRONA, F.C. "B" MPAL. GAUDENCI SELLÉS
ALEVÍ PREFERENT
11:30 GIRONA, F.C. "B" - EF DEL RIPOLLES A.E "A" TORRES DE PALAU
BENJAMÍ PRIMERA DIVISIÓ
11:30 GIRONA, F.C. "C" - LA SALLE GIRONA, U.E. "A" TORRES DE PALAU
ALEVÍ PREFERENT
16:30 SANT CELONI U.E. "A" - GIRONA, F.C. "A" MPAL. SANT CELONI
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ
16:30 SANT CELONI U.E. "B" - GIRONA, F.C. "D" MPAL. SANT CELONI
SÈNIOR (FEMENÍ)
14:30 CANET-GIRONA MPAL. CANET
JUVENIL B (FEMENÍ)
10:00 MOIÀ-GIRONA MPAL. MOIÀ
INFANTIL B (FEMENÍ)
10:00 RIPOLL-GIRONA  MPAL. RIPOLL